Alaplı Gazeteciler Derneği tarafından iftar programı düzenlendi.

Düzenlenen iftar programına; Alaplı Kaymakamı Vedat Yılmaz, Alaplı Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Günay, Alaplı Gazeteciler Cemiyeti başkanı Doğan Bostancı Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti başkanı Derya Akbıyık Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel, Çaycuma Gazeteciler Derneği Başkanı Davut Uyar ile birlikte Merkez ve ilçelerden çok sayıda gazeteci katıldı.

Alaplı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Doğan Bostancı, "Düzenlediğimiz iftar programına katıldığınız için hepinize çok çok teşekkür ediyorum. Her yıl geleneksel olarak bu iftarı düzenliyoruz ancak bu yıl meydana gelen deprem felaketinden dolayı hepimiz çok üzgünüz . Birliktelik beraberlik ve kaynaşmak için bu programı da düzenlemiş bulunuyoruz. Herkese hayırlı ramazanlar ve sağlıklı günler diliyorum" dedi.

Alaplı Kaymakamı Vedat Yılmaz ise biz de bugün Sayın savcımla beraber gazetecilerin geleneksel olarak düzenlediği iftar programına katıldık. iftarlar dini bir vecibeyi yerine getirmekle beraber ortak bir masada buluşmak, bir araya gelerek kardeşlik ve dayanışma duygularının doruğa çıktığı özel istisnai zamanlardır. Bizi bu şekilde güzel ortamlarda ağırladığınız için özellikle Gazeteciler Derneği Başkanı sayın Doğan Bey'e teşekkür ediyoruz" ifadesini kullandı.

Alaplı Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Günay da "Allah kabul etsin, sizlerle bir araya gelmekten mutluyuz. Allah tekrar nasip etsin. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı.

6e630414-c4ce-4512-93c5-1627bac86580

Kazmayı vurdular, içkili mekanlar taşınıyor... Kazmayı vurdular, içkili mekanlar taşınıyor...

708c6701-43dc-4bb7-a2ad-6c8738f56a6d

f749d8b9-def1-490c-90bb-5c5630b92975