Büyük Birlik Partisi (BBP) Zonguldak birinci sıra milletvekili adayı Op. Dr. Hüseyin Uysal, üçüncü sıra milletvekili adayı Cengiz Konmuş, İl Başkanı Nihat Şen, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte çok sayıda partililer, Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Zonguldak Şube Başkanı Mustafa Yorulmaz, Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerefettin Nas ile Zonguldak Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Coşkun’u makamlarında ziyarete ettiler, kent merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek yaklaşmakta olan seçimlerde destek istediler.

BBP milletvekili adayları Uysal ve Konmuş ve İl Başkanı Şen’in yanı sıra partililer, ziyaretlerinde 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde de BBP’ye oy istediler.

BBP’nin ‘’Sevdamız Türkiye, Hedefimiz 2023 Cumhurla Birlikte Kazanacağız’’ yazılı broşürleri beraberindekilerle ziyaretlerde dağıtan milletvekili adayları ve partililere ilgi gösterildiği gözlerden kaçmadı.
Milletvekili adayı Uysal ile Konmuş, ziyaretlerinde hükümetin yatırımlarının yanı sıra kendilerinin milletvekili seçilmeleri, partilerinin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde grup kurmaları durumunda Zonguldak’a ve diğer illere önemli katkılar sağlayacaklarını söylediler.
Başkanlar Yorulmaz, Nas ile Coşkun, ziyaretten memnuniyet duyduklarını, seçimlerde Büyük Birlik Partisi’ne üstün başarılar dilediler.
Bu arada esnaflar ve vatandaşların dağıtılan broşürleri ilgiyle inceledikleri, BBP heyetiyle samimi sohbet ettikleri görüldü.

EREĞLİ KÖYLERİNDE COŞKULU KARŞILAMA

BBP heyeti, Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Başkanı Yusuf Karaoğlu ve ilçe yönetim kurulu ile partililerle birlikte Ereğli’nin köylerinde vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandılar.
BBP heyeti, yaklaşmakta olan seçimlerde köydeki vatandaşlardan destek istediler, ayrıca toplu fotoğraf çekildi.

Bakacakkadı belediye başkan adayı oldu... Bakacakkadı belediye başkan adayı oldu...

HABER: ORHAN AKYÜZ

a25772f0-5db0-4ce8-87ae-bb4ce6de2735

0d21ea8f-e9c5-4e28-add4-20087ab18362

e2e463a8-75bf-46fe-8d64-db38132c28b1

304cf88c-46d4-4f3e-8fa8-b1ee94dc353a