5 yıl önce tarihte bugün... 5 yıl önce tarihte bugün...

Yeniden Refah Partisi’nin Zonguldak’ta 3 ilçe ve 3 belde belediye başkan adayı belli oldu.

Yeniden Refah Partisi Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Muhittin Açıkgöz, kentte 3 ilçenin yanı sıra 3 belde belediye başkan adayını belirlediklerini söyledi.

‘’Başkan adaylarımız arasında ince eleyip sık dokuyoruz’’

Başkan Yardımcısı Açıkgöz, yaptığı açıklamada, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde partilerinin adaylarını peyderpey kamuoyuna açıklamayı sürdürdüklerine işaret ederek, şöyle konuştu:

‘’Zonguldak’ın ilçelerinden Kilimli’de Ahmet Aşkar, Kozlu’da Bilal Korkmaz ve Kdz. Ereğli’de Emre Karaarslan’ın yanı sıra beldelerden Karaman’da Olcay Üstün, Çatalağzı’nda Şenol Toptan ile Muslu’da Ercan Gönültaş seçimlerde belediye başkan adaylarımızdır.

Zonguldak merkez, Alaplı, Çaycuma, Devrek ve Gökçebey ile diğer beldelerledeki başkan adaylarımızın isimlerini de kısa zamanda saygıdeğer vatandaşlarımızla paylaşacağız. Partimizden belediye başkan adaylığı başvurusunda bulunan birbirinden kıymetli arkadaşlarımız arasında ince eleyip sık dokuyoruz. Seçimlerde sürpriz adaylarımız olabilir, memnun kalacağımız sürpriz sonuçlar da olabilir. Her seçimlerde olduğu gibi bu seçimlerde de hummalı çalışıyoruz, vatandaşlarımızın da teveccühleri bizleri ziyadesiyle memnun ediyor.

Kazanan Yeniden Refah Partisi ile Türkiye olsun, seçimlerin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.’’

HABER: ORHAN AKYÜZ

Editör: Abdullah KARABACAK