İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Erdal Gülay, partilerinin Devrek ilçesi belediye başkan adaylarını birkaç günde açıklayacaklarını bildirdi.

Başkan Gülay, gazeteci Orhan Akyüz’e yaptığı açıklamada, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde partilerinden aday adayı belediye başkanları ile meclis üyeleri arasında adayların belirlenmesine yönelik çalışmalarını titizlikle yürüttüklerini söyledi.

‘’ADAYLARIMIZI İNCE ELEYİP SIK DOKUYARAK BELİRLİYORUZ’’

Seçimler öncesi şu ana kadar Zonguldak’ın ilçelerinden Gökçebey’de Satılmış Aydemir’in ve Alaplı’da Serdar Akyol’un, beldelerden de Gümeli’de Ramazan Akdeniz’in partilerinin adayı olduğunu kamuoyuyla paylaştıklarını anımsatan Gülay, şöyle konuştu:
‘’Devrek ilçesi belediye başkan adayımız ise birkaç günde belirlenecek. Seçimler öncesi 20 Şubat tarihine kadar zamanımız var, Zonguldak ili ve ilçelerinin yanı sıra beldelerin tamamında adaylarımızın isimlerini bu tarihe kadar açıklayarak kamuoyuna duyuracağız. 
Seçmenlerimizin nezdinde karşılıkları olan adaylarımızla yola çıkıyoruz. Yani adaylarımızı ince eleyip sık dokuyarak belirliyoruz.
Partimizde de birlik ve beraberlik içindeyiz, her hafta da toplantılarımızı düzenli yapıyoruz.’’

Üstünyer'den Erdem'e trafik önerisi... Üstünyer'den Erdem'e trafik önerisi...

HABER: ORHAN AKYÜZ

Editör: Abdullah KARABACAK