Evrensel Madde Bağımlılığı ile Mücadele ve Eğitim Derneği(EMMED) Genel Danışmanı ve Mutlu Çocuklar Derneği Basın Danışmanı Vildan Durmuş ile TTK Personeli Recep Durmuş çifti, oğulları Şafak Durmuş için unutulmaz bir asker eğlencesi düzenledi.

Ereğli'nin Ormanlı beldesine bağlı eski adı Çaylıoğlu olan Güneşli beldesinde düzenlenen asker eğlencesi, renkli görüntülere sahne oldu. Konvoy turuyla başlayan etkinliğe; Durmuş ailesinin yakınları, dostları ve Erzincan ilinde vatani görevini yapacak olan Şafak Durmuş'un arkadaşları yoğun katılım gösterdi.

Vildan Durmuş'un görev yaptığı EMMED Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yaman, Başkan Yardımcıları Şekip Günaydın, Yusuf Dal, Yüksel Aydın, Nurcan Akbulut, Muhasip Başkan Yardımcısı Gül Cengiz, Kadın Kolları Başkanı Katibe Aydın, Kadın Kolları Başkan Yardımcıları Fatma Aydın, Cemile Aydın ve Fatoş Gökmen ile İYİ Parti Kozlu İlçe Başkan Vekili Yasemin Gül ve Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, TTK Amelebirliği Başkanı Yener Aslanboğa, Durmuş ailesini bu mutlu ve gururlu gününde yalnız bırakmadı.

Asker eğlencesinde Şafak Durmuş'un, babaannesinin şalvarını giyip oynaması, geceye renk kattı.

Etkinlik Kaptaş oyunlarıyla devam etti.

Vildan Durmuş ve TTK personeli Recep Durmuş çifti, programın başından sonuna kadar her detayıyla ilgilenen Rıza Durmuş başta olmak üzere bu özel günlerinde yoğun yağmur yağışına rağmen kendilerini yalnız bırakmayan dost ve mesai arkadaşlarına teşekkür etti. Kendisini askere uğurlamaya gelen bütün büyüklerine müteşekkir olduğunu ifade eden Şafak Durmuş da "Buraya kadar gelip eğlencemize ortak olan bütün büyüklerime ve arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Erzincan'a vatan borcumu ödemeye gidiyorum. Allah nasip ederse en kısa sürede tezkeremi alıp geri döneceğim. Şimdilik hoşçakalın..." dedi.   

Program, havai fişek gösterileriyle son buldu.

İşte Şafak Durmuş'un asker eğlencesinden kareler...

zasker

zasker (1)

zasker (2)-1

zaskerr3

zasker (4)

zasker (6)

zasker (8)

zasker9

zasker10

zasker11

Kara Fatma'nın ölüm yıldönümü... Kara Fatma'nın ölüm yıldönümü...

zasker12

zasker13

zasker14

zasker15

zasker16

zaskerr3-1

zasker17

zas2

zas1

zas4

zas3

zas10

zas5

zas6

zas7

zas8

zas9

Editör: Abdullah KARABACAK