Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi(ZBEÜ) Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, bu hafta açılan sondaj kulesini incelemek ve bilgi almak üzere üniversitenin Çaycuma kampüsünü ziyaret etti.

Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer,  bugünTP-OTC Genel Müdür Yardımcıları Habil Öztürk ve Metin Oktay Çetinkaya, Genel Sekreter Doç. Dr. Mustafa Yıldız,Çaycuma Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hikmet Yazıcı, Satın Alma ve Lojistik İdari İşler Müdürü Pınar Tiryakioğlu ve Açık Deniz Sondaj Teknolojisi ve Açık Deniz Tabanı Uygulamaları Teknolojisi programı hocaları ile birlikte Çaycuma kampüsünde TP-OTC tarafından bu hafta yapımı tamamlanansondaj kulesinde incelemelerde bulundu.

Açık Deniz Sondaj Teknolojisi ve Açık Deniz Tabanı Uygulamaları Teknolojisi programı öğrencilerinin uygulama derslerini gerçekleştirecekleri sondaj kulesindeMayıs ayına kadar tamamlanması planlanan son hususlar hakkında TP-OTC yetkililerinden bilgi alan Özölçer, ayrıca Çimento Hizmetleri Başmühendisi ve Eğitim Koordinatörü Fikri Serkan Dinçkan tarafından öğrencilerin sondaj kulesindeki eğitimleri hakkında bilgilendirildi.

Sondaj kulesindeki incelemelerin ardından RektörÖzölçer, Açık Deniz Teknolojileri Merkezindeki uygulama laboratuvarlarını gezdi. Fikri Serkan Dinçkan, bu yıl hazırlık eğitimlerini tamamlaması planlanan ilgili program öğrencilerinin uygulama yapacakları laboratuvarlarda yer alan teçhizatları rektöre tanıttı.

Ziyarette, hazırlık eğitimlerine yüz yüze devam eden Açık Deniz Sondaj Teknolojisi ve Açık Deniz Tabanı Uygulamaları Teknolojisi programlarındaki öğrencilerle sohbet eden Özölçer, onların düşünce ve isteklerini dinlerken, kendilerine de zamanın etkin yönetimi ve istikrarlı çalışmak gibi konularda bazı öğütlerde bulundu. Ardından Özölçer günün anısına öğrenciler ve akademik personel ile birlikte sondaj kulesi önünde toplu fotoğraf çektirdi.

1-27

3-17

Gazeteci Mehmet Öztürk toprağa verildi Gazeteci Mehmet Öztürk toprağa verildi

Editör: Abdullah KARABACAK