Kozlu Belediyesi Otobüs İşletmeciliğini yapan KOZTAŞ firması tarafından şikayet edilen Kozlu’da yaşayan vatandaş Davut Özdemir, karakolda ifade verdiğini duyurdu.

Sosyal medya hesabından konu hakkında paylaşım yapan Davut Özdemir isimli vatandaş, konu ile ilgili tüm yasal haklarını kullanacağını belirtti. Paylaşımda, “İhaleyi kaybedince her türlü karalama ve hakaret yapanlar, vatandaş olarak ben de kanuni haklarımı kullanacağım” ifadesini kullanan Özdemir’in işte o paylaşımı:

Boksör Mehmet vefat etti Boksör Mehmet vefat etti

“KOZTAŞ Denen Şerefli Firmanın Şerefli Yöneticileri Siz Kanuni Hakkınızı Kullandınız Şikayetçi Oldunuz Ben de Gittim İfademi Verdim Emniyete. Savcılıktan çağırılınca Savcılıka da İfademi Vereceğim. Devlet Babanın Hükmü Başımızın Tacı. İhaleyi Kaybedince Facebook Sayfalarını Ağlama Duvarına çevirenler Her Türlü Karalamayı Her Türlü Hakaretleri Yapanlar Ben de Vatandaş Olarak Bütün Kanuni Haklarımı Kullanıp En Ufak Bir Eksiğinizde İhale Şartlarınızı Yerine Getirmediğinizde Emniyete Gidip Şikayetçi Olmayacağım Cimer'e Bimer'e İşkur'a Ve Denetleyici Kurum Olan Kozlu Belediyesine İl Trafik Komisyonuna  Şikayetlerimi Bir Vatandaş Olarak Yapacağım. 32 Araç Filonuzla Sizin Tekrar Geri Gelmeniz İçin Kaymakamlığı ve Kozlu Belediyesini Telefon Yağmuruna Tutan Emek Veren Bu Halka Zulüm Değil Hizmet Borcunuz Var YAZDIĞIM BU YAZI İLE İLGİLİ ŞİKAYETLERİNİZİ KOZLU EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜZE YAPABİLİRSİNİZ........”