ZBEÜ Fen Fakültesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’in katılımıyla bugün akademik kurul toplantısı düzenlendi.

Öğleden sonra başlayan toplantıda Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kadir Demir, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Rıdvan Baldık, Doç. Dr. Zekeriya Ustaoğlu ve bölüm başkanları yer aldı. Toplantıda Dekan Prof. Dr. Kadir Demir, fakültenin 2022 eğitim öğretim yılına ait faaliyetlerinin yer aldığı bir sunum gerçekleştirdi. Kalite akreditasyon süreçlerinden paydaş ilişkilerine, bilimsel faaliyetlerden öğrenci sayılarına kadar pek çok bilginin yer aldığı sunumun ardından toplantı, Rektör Özölçer’in konuşmasıyla devam etti. Fakültenin 2022 yılında ortaya koyduğu performanstan memnuniyet duyduğunu dile getiren Özölçer, 2023 yılında performansın artarak devam etmesini beklediğini iletti. Özellikle proje sayılarının ve işbirliği çalışmalarının arttırılması gerektiğinin altını çizen Rektör Özölçer, bu yıl üniversitenin başarı grafiğini ve görünürlüğünü arttırmayı hedeflediklerini söyledi.

Söz konusu toplantıda ScienceCitationİndex’te (SCI) yayın yapan öğretim üyelerine yayın başarı belgesi verildi.

Toplantının sonunda, bu ay emekliliğe ayrılacak olan Kimya Bölüm Başkanı Prof. Dr. Şadi Şen’e üniversiteye verdiği emek ve kattığı değer için teşekkür eden Rektör Özölçer, kendilerine profesörlük beratı ve hediye takdim etti.

Ağustos, temmuzu aratacak: Cehennem sıcakları nemle yaklaşıyor Ağustos, temmuzu aratacak: Cehennem sıcakları nemle yaklaşıyor

Yaklaşık 2 saat süren toplantı fotoğraf çekimiyle sona erdi. 

WhatsApp Image 2023-01-12 at 16.35.01

WhatsApp Image 2023-01-12 at 16.35.02