İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, trafik kazalarına karşı etkin denetim için sivil kıyafetlerle toplu taşıma araçlarındaki denetimlerini sürdürüyor.

Ziyarete ilişkin açıklamada, "Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması Personelince 11 Ocak 2023 tarihinde, meydana gelebilecek trafik kazalarını önlemek, sürücülerde yakalanma duygusunu üst düzeye çıkarabilmek, vatandaşın can ve mal kayıplarının önlenmesi, sağlıklı, huzurlu bir seyahat ve ulaşımın sağlanmasına yönelik trafik güvenliğinin oluşturulması amacıyla yolcu taşımacılığı yapan araçları sivil kıyafetlerle yolculuk yaparak sürücülerin trafik kurallarına uyumu denetlenmiştir.  

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığınca, meydana gelebilecek trafik kazalarını önlemek ve sürücülerde yakalanma duygusunu üst düzeye çıkarabilmek için sorumluluk alanında bulunan karayollarında sivil kıyafetli Trafik Jandarması personeli ile denetim ve kontrollere devam edilecektir. Karayolu ağını kullanan tüm yol kullanıcıların mağdur olmamaları ve trafik kurallarına riayet etmeleri temennimizdir." denildi.

Mide bulandıran manzara... Mide bulandıran manzara...

foto3.jpeg-3