BEÜ Devrek Meslek Yüksekokulu, Devrek Adalet Meslek Yüksekokulu (MYO) ve Devrek Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencileri bugün mezuniyet coşkusunu yaşadı.

BEÜ, Devrek MYO, Devrek Adalet MYO, Devrek Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, 3 Haziran Cuma günü Devrek Stadında gerçekleştirildi.

Törene Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Devrek Kaymakamı Ümit Altay, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, İlçe Protokol Üyeleri, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Üniversitemiz Senato Üyeleri, akademik-idari personel ve mezunların aileleri katıldı.

Öğrenci ve öğretim elemanlarının geçit töreninden sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’in açılış konuşması ile devam etti. Rektör Prof. Dr. Özölçer konuşmasına merhum öğrencimiz Özhan Ulusoy’a rahmet ve ailesine sabır dileyerek başladı. Özölçer, Devrek kampüsümüze yeni açılan bölüm ve programları ile giderek artan akademik ve idari kadrosuyla her geçen gün daha da büyüdüğünü ifade ederek, Devrek kampüsünün büyümesinde ve güçlendirilmesinde destek sağlayan paydaşlara teşekkürlerini iletti.

Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer sözlerini mezun öğrencilerimize sağlık, mutluluk, başarı dileyerek sonlandırdı.

Çaycumalılar Buluşuyor programı açıklandı Çaycumalılar Buluşuyor programı açıklandı

Konuşmaların ardından Yüksekokul ve MYO programlarını derece ile bitiren öğrencilere protokol tarafından ödülleri verildi. Tören, diplomalarını alan öğrencilerin mezuniyet yemini ederek coşkuyla keplerini atmaları ile sona erdi.

WhatsApp Image 2022-06-03 at 20.42.17WhatsApp Image 2022-06-03 at 20.42.17 (1)

Editör: Abdullah KARABACAK