Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi(ZBEÜ) Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, geçen hafta Kilimli'deki ziyaretinin ardından bu hafta da Gökçebey ilçesindeki depremzedeleri ziyaret etti. Rektör Özölçer ve Gökçebey Kaymakamı Emrah Aslan ile beraberindekiler, depremzede vatandaşlar sohbet ederek gönül aldı. 

Haftanın son ziyaretini Kahramanmaraş merkezli meydana gelen deprem felaketi sonrası Zonguldak’ın Gökçebey ilçesine yerleşen ailelere yönelik gerçekleştiren Rektör Özölçer’e, Gökçebey Kaymakamı Emrah Aslan eşlik etti.

“Felaketin yaralarını birlikte saracağız”

Deprem bölgesinden Gökçebey’deki akrabalarının yanına taşınan ailelerle bir araya gelen Özölçer, kendileriyle sohbet ederek çocuklara hediyeler verdi. Depremzedelere istek ve taleplerini soran RektörÖzölçer, felaketin yaralarını birlik ve dayanışma içerisinde saracaklarını belirterek, herhangi bir ihtiyaç halinde kendisine telefon açmalarının yeterli olduğunu dile getirdi. Özölçer ayrıca üniversite olarak her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını söyleyerek, bu konuda sistemli şekilde çalışmalarını sürdüren Zonguldak Valiliğine ve katkı sunan düğer tüm kurum ve kişilere teşekkür etti.

Devrilen kayalar, tren seferlerini iptal ettirdi Devrilen kayalar, tren seferlerini iptal ettirdi

Geldikleri günden beri her türlü ihtiyaçlarının karşılandığını dile getiren depremzedeler de, devletin desteğini her zaman yanlarında hissettiklerini belirterek teşekkürlerini iletti.

Depremzedeleri ziyaretininardından Devrek ve Çaycuma kampüslerine hareket eden Rektör Özölçer, kampüslerde incelemelerde bulundu.

1-21

e1