Zonguldak BEÜ Çaycuma Meslek Yüksekokulu, Gökçebey Mithat Mehmet Çanakçı Meslek Yüksekokulu, Çaycuma Gıda ve Tarım Meslek Yüksekokulu 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında mezun olmaya hak kazanan öğrenciler yemin etme ve kep atma töreniyle mezuniyet heyecanı yaşadı.  

Törene Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal, Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu, Gökçebey Mithat- Mehmet Çanakçı Meslek Yüksek Okulu Güçlendirme ve Geliştirme Derneği Başkanı Sevgi Kurtoğlu, Hayırsever Avukat Ali Osman Odabaş, Üniversitemiz Senato üyeleri, ilgili MYO müdürleri, akademik-idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı.

Mezuniyet töreni diplomalarını alacak öğrencilerin kortej yürüyüşü ile yerlerine geçmesinin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Meslek Yüksekokulu birincilerinin yaptığı konuşmaların ardından tören, Çaycuma Gıda ve Tarım MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ferhat Şen, Çaycuma MYO Müdürü Doç. Dr. Hikmet Yazıcı ve Gökçebey Mithat Mehmet Çanakçı MYO Müdürü Doç. Dr. Mustafa Zor’un açılış konuşmalarıyla devam etti.

Törende konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, sözlerine Pençe-Kilit Operasyon Bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen beş askerimizi anarak başladı. Rektör Prof. Dr. Özölçer, mezunlarımıza mutluluk, başarı ve huzur dileyerek tebriklerini iletti. Aileleri, çocuklarının eğitimi boyunca gösterdikleri özveriden dolayı kutlayan Rektör Özölçer, Meslek Yüksekokul idareci ve çalışanlarına da teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

Mezun olan öğrencilere diplomaları verildikten sonra yemin töreni gerçekleştirildi.

Çaycumalılar Buluşuyor programı açıklandı Çaycumalılar Buluşuyor programı açıklandı

Mezuniyetlerini coşkuyla keplerini havaya fırlatarak kutlayan mezunlar, tören sonrasında aileleriyle birlikte fotoğraf çektirdi.

11331131

Editör: Abdullah KARABACAK