Ak Parti Zonguldak İl Teşkilatı, 'istenmeyen adam' şeklindeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirterek Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan'ın sonuna kadar arkasında olduklarını açıkladı.  

Ak Parti İl Başkanı Muammer Avcı, Teşkilatlardan sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Çağlayan,  Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek ve Belediye Başkanı Alan'ın yer aldığı fotoğrafla birlik beraberlik mesajı verildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Aramıza nifak sokmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Teşkilatlarımız birlik ve bütünlük içerisinde 2023 için hazırdır. Yerel bir gazetede amacı  belli olan haberler bizim birliğimize, bütünlüğümüze zarar veremeyeceği gibi, belediye başkanımızın hizmet aşkını, Yeni Zonguldak vizyonunu sekteye uğratamayacaktır.

Son 10 yılın yerel yönetimler hizmetsizliğini , gece gündüz çalışarak, bakanlıkları aşındırarak Zonguldak'ımızı hizmet ve eser belediyeciliğine çeviren Sayın Belediye Başkanımızın sonuna kadar arkasındayız. 2023 seçimlerini başarı ile tamamlayıp 2024'te de Zonguldak Belediyesi'ni kimseye kaptırmaya niyetimiz yoktur.

Biz sizin niyetinizin ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Moralimizi, motivasyonumuzu bozamayacaksınız. 'İstenmeyen Adam' diye algı oluşturulmaya çalıştığınız Ömer Selim Alan, Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından aday gösterilmiş ve 2019'da milletimizin teveccühü ile ipi göğüslemiştir.

Bakacakkadı belediye başkan adayı oldu... Bakacakkadı belediye başkan adayı oldu...

Bizler de tüm teşkilatımız ile Sayın Belediye Başkanımızın yanında olarak hizmet ve Eser siyaseti yapmaya devam edeceğiz durmak yok yola devam."

Editör: Abdullah KARABACAK