İstabul Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, 14 Ekim 2022 tarihinde Amasra’da Türkiye Taşkömürü Kurumu'na ait maden ocağında meydana gelen grizu faciasında yaşamını yitiren 42 madencinin ailelerinin taleplerini dinlemek üzere Bartın’a geldi. Burada şehit madencilerin ailelerine geçmiş olsun dileklerinde bulunan Başkan Keskin onların taleplerini dinledi.

Daha sonra Devrek’e gelen Şişli Belediye Başkanı Keskin, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’u makamında ziyaret etti. Aynı zamanda kardeş şehir olan Şişli ile Devrek Belediye Başkanları yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Başkan Çetin Bozkurt, kardeş şehir Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’i Devrek’te ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını, belirtti.
 Başkan Bozkurt şöyle konuştu:

 “Kardeş şehir belediye başkanımız değerli büyüğümüz Muammer Keskin ağabeyimizi ilçemizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.”

O ilçede mahalleliler kazan kaldırdı... O ilçede mahalleliler kazan kaldırdı...

Başkan Keskin’in bu ziyaretine; Şişşi Belediyesi Özel Kalem Müdürü Sena Olcay, Şişli Belediyesi Meclis Başkan Vekili Çetin Keçeli, Şişli Belediye Meclis Üyeleri;  Oya Akdeniz, Erol Beyaztaş, Zehra Cemre Özyalçın, Kazım Koç, Nurettin Tan, Kazım Artut, Doğa Can Coşar, Sosyal Hizmetler Müdürü Bügem Şeref ve CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü de katıldı.

Başkan Çetin Bozkurt, Başkan Keskin ve beraberindekilere yöresel ürünler ve Devrek Bastonu hediye etti.