Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (ZTSO) yılın son toplantısını Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’in katılımıyla Cafe Akademi’de gerçekleştirdi.

15 Temmuz Şehitler Kampüsündeki Akademik Cafe’de yapılan toplantıya Rektörümüz Özölçer’e Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal eşlik etti. Toplantıda yer alan diğer isimler ZTSO Başkanı Metin Demir, ZTSO Meclis Başkanı Zafer Sağlam, Teknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Ferdi Kesikoğlu ve ZTSO meclis üyeleri oldu.

EnerjiSa’dan ZGC'ye üst düzey ziyaret... EnerjiSa’dan ZGC'ye üst düzey ziyaret...

Toplantıda, Ülkemizin yüz yıllık tarihinde sanayi alanında büyük atılımlar gerçekleştirdiğini belirten Metin Demir, Zonguldak'ın sanayi alanındaki gelişiminde Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinin önemli katkılar sunduğuna dikkat çekti. Bu konudaki katkıları için Rektörümüze teşekkürlerini sunan Demir, üniversite ile yapılacak ortak faaliyetlerin kent ve ülke açısından önem taşıdığını belirtti.  Rektörümüz ise Üniversite olarak sanayiye destek vermeye her zaman hazır olduklarını ifade ederek birlikte çalışmanın ve ilişkileri geliştirmenin önemini vurguladı.

Öğleden önce başlayan toplantı yaklaşık 1 saat sürdü.

Editör: Abdullah KARABACAK