Zonguldaklı Gazeteciler depremzedeler için yardım kampanyası başlattı. Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Derya Akbıyık yaptı açıklamada gazeteciler arasında düzenlenen yardım kampanyasına katılım çağrısında bulundu.

Derya Akbıyık yaptığı açıklamada toplanan paraların , valiliğin açıkladığı ortak yardım hesabına yatırılacağını belirterek şunları söyledi.

TTK'dan 200 bin çift eldiven ihalesi! TTK'dan 200 bin çift eldiven ihalesi!

"Zonguldak Gazetecileri olarak biliyorsunuz ulusça önemli bir deprem faciasıyla doğal afetiyle karşı karşıyayız. Tüm Türkiye Güneydoğu Anadolu'da ve Doğu Anadolu'da yaşanan 10 ilimizi kapsayan Pazartesi sabahından itibaren yaşanan bu doğal afetlerinde ki arkadaşlarımızla görüştük ve onların da oluruyla bu kampanyayı başlattık. Tüm arkadaşlarımızla bu konuda duyarlar sağ olsunlar teşekkür ediyorum bu yardım kampanyasında Valiliğin açıkladığı deprem yardım hesaplarından yatırarak Biz de Zonguldak'ta gazeteciler olarak üzerimize düşen görev ve sorumluluğu yerine getirmiş olacağız düşüncesindeyim. Yardım kampanyasına katılan arkadaşlarımıza Şşmdiden teşekkür ediyorum sağ olsun" dedi.