Yeniden Refah Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Servet Zengin ve yönetim kurulu üyeleri Karaelmas Gazeteciler Derneği’ni ziyaret etti.

Merkez İlçe Başkanı Servet Zengin, İl yönetim kurulu üyeleri Muhittin Açıkgöz, Recep Tunç, Fahri Konmuş ve Barış Çelik’i, KGD Başkanı Mustafa Emen karşıladı.

Bakacakkadı belediye başkan adayı oldu... Bakacakkadı belediye başkan adayı oldu...

Ziyarette konuşan Merkez İlçe Başkanı Servet Zengin, "Yeniden Refah Partisi seçimlere kendi kadrolarıyla tek başına girme kararını Genel Başkanımız Fatih Erbakan açıklamıştır. Bizlerde bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Milli görüşü eski başarılı günlerine döndürmek ve milletimizin refah seviyesine çıkarmak için var gücümüzle sahalardayız. Bizlere zaman ayırdığınız için sizlere teşekkür ediyor ve geçmiş 10 Ocak Çalışan gazeteciler gününüzü de kutluyoruz." dedi

Başkan Mustafa Emen de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Seçimlerde partinize başarılar diliyorum. Umarım başarılı sonuçlar elde edersiniz. Rahmetli Genel Başkan Necmettin Erbakan'ın bayrağını eskisi gibi başarılı günlerine taşırsınız, yolunuz açık olsun" ifadesini kullandı.

Editör: Abdullah KARABACAK