Başkan adayından ZGC’ye üst düzey ziyaret... Başkan adayından ZGC’ye üst düzey ziyaret...

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Siyasi İşler Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Mehmet Fatih Bayramoğlu, Yeniden Refah Partisi olarak 28 Mayıs 2023 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceklerini açıkladı.

2005 yılından beri Zonguldak’ta yaşadığını ve Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Öğretim Üyesi olarak görev yaptığını ifade eden Bayramoğlu, “geçen zaman içerisinde, güzel şehrimiz Zonguldak’ın, ülkemizin enerji üssü şehirlerinden biri haline geldiğini, yaşı Cumhuriyetten daha eski olan Filyos Vadisi Projesi’nin Erdoğan sayesinde hayata geçtiğini, şehrimizde sanayileşme ve enerji üretimi kimliğinin hızla gelişmeye devam ettiğini, turizm alanında önemli yatırımlar yapıldığını, eser siyasetinin meyvelerinin Zonguldak ilimizde görünür hale geldiğini, bu güzel ve önemli hizmetlerin istikrarlı şekilde tamamlanabilmesi için tüm Zonguldaklıların ‘bir dönem daha Erdoğan’ demesi gerektiğini” belirtti.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi hakkında da değerlendirmelerde bulunan Bayramoğlu, “günümüzde üniversitemiz, sunduğu kaliteli sağlık hizmetleri, uzaya gönderdiği uyduları, roketleri ve Dünya birincilikleriyle, geliştirdiği elektrikli ve otonom araçlarıyla, biyoloji alanında keşfettiği yeni türlerle, akademisyenlerimizin aldığı ödüllerle, düzenlediği uluslararası toplantılarla, başarılı projelerle, üniversite-sanayi işbirlikleriyle ve huzurlu bir çalışma ortamı ile anılır hale geldiyse, bunda elbette ki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koymuş olduğu vizyonun ve kapsayıcılığın payı çok büyüktür” dedi.

Bayramoğlu, “Zonguldak’ın gelişimine devam etmesi ve evlatlarımıza yaşanabilir bir şehri miras bırakabilmemiz için, geleceğimiz için, tüm Zonguldaklıların “Yeniden Erdoğan” diyeceğine inanıyorum. Yeniden Refah Partimiz, 28 Mayıs seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın bir bileşeni olarak Sn. Erdoğan’ın kazanması için tüm teşkilatı ve destekleyenleriyle birlikte üzerinde düşen sorumluluğu yerine getirecektir. Bu vesile ile 14 Mayıs milletvekili seçimlerinde Zonguldak ilimizin, Yeniden Refah Partimize göstermiş olduğu teveccüh için teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.