Dudak uçuklatan vurgun... 3'ü de tutuklandı Dudak uçuklatan vurgun... 3'ü de tutuklandı

Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı ile İl Emniyet Müdürlüğü 01.11.2022 - 02.11.2022 tarihlerinde uyuşturucu veya uyarıcı madde suçlarına yönelik geniş kapsamlı operasyon düzenledi. 

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Mithatpaşa ve Karaelmas Mahallelerinde (10) şüpheli şahıs yakaladı. Operasyon kapsamında (38) gram uyuşturucu madde, (1) adet kenevir bitkisi, (1) adet tabanca, (48) adet mermi, (1) adet hassas terazi ve (3) adet uyuşturucu madde kullanma aparatı ele geçirildi.

F.K, H.S, S.S, M.C.K, S.Ö. ve C.C. isimli şüpheli şahıslara uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanmak suçundan adli işlemler yapıldı. S.E, T.B, M.D. ve M.U. isimli şüpheli şahıslara ise uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapmak suçundan işlem yapılarak gözaltına alındı. Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen şüphelilerden S.E. isimli şüpheli şahıs adli kontrol şartıyla serbest kalırken T.B, M.D. ve M.U. isimli şüpheli şahıslar mahkeme tarafından uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapmak suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Editör: Abdullah KARABACAK