Her gün onlarca vatandaşımızı trafik canavarına kurban veriyoruz. Alınan tüm tedbirlere, devletin tüm uyarılarına rağmen bazen şahsi bazen de genel hatalardan kaynaklı kazalar can yakmaya devam ediyor. Bunlardan en sonuncusu Bursa'da yaşanan kaza oldu.

Feci kazanın güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri ortaya çıktı. Buna göre önce sürücüsünün  direksiyon hakimiyetini kaybederek sol şeritteki bariyere çarpan otomobilin savrularak yolun kenarında duran bir araca çarptı. Çarpma sonucu metrelerce havaya savrulan yol kenarındaki 4 vatandaşımızı kaybettik.

Alınan bilgiye göre kaza şöyle yaşandı:

Bursa'da Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Selçukgazi Tüneli yakınlarında İstanbul istikametine giden bir aracın önce kaza yaptığı ve ardından sağ şeride yanaştığı, araç içindeki kişilerin dışarı çıktığı esnada başka bir aracın kaygan zeminden kaynaklı duran araca hızlı bir şekilde çarptığı an kameralara yansıdı.

Dudak uçuklatan vurgun... 3'ü de tutuklandı Dudak uçuklatan vurgun... 3'ü de tutuklandı

Feci kazada 4 kişi olay yerinde hayatını kaybetti, 7 kişi yaralandı. Öte yandan kaza anına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde sürücüsünün hakimiyetini kaybettiği aracın hızlı bir şekilde insanların üzerinden geçtiği görülüyor. Öte yandan kazaya ilişkin soruşturma başlatıldı.