Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği(ZONSİAD) ve Elcab Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, Çaycuma Irmak Vadi evlerinde Zonguldaklı gazetecilerle bir araya geldi. Gazetecilere hedefleri hakkında açıklamalarda bulunan Tıskaoğlu, milletvekili adaylığına sıcak baktığını belirtti. Tıskaoğlu ayrıca Zonguldak gündemini değerlendirdi. Karaelmas Gazeteciler Derneği Başkanı Mustafa Emen ise kendilerinin ağırlayan Tıskaoğlu'na teşekkür etti.  

Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği(ZONSİAD) ve Elcab Kablo Yönetim Kurulu Başkanı ve Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Nejdet Tıskaoğlu, Karaelmas Gazeteciler Derneği(KGD)Başkanı Mustafa Emen ve gazeteciler katıldı.

Karaelmas Gazeteciler Derneği(KGD)Başkanı Mustafa Emen, “Karaelmas Gazeteciler Derneği olarak bir etkinlik düzenlemek istedik. ZONSİAD Başkanı ve Elcab Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Tıskaoğlu,beyefendinin yerine geldik.  Sağ olsun bizleri kırmadı gazeteci arkadaşlarımızla güzel bir ortam oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Eve dönüş projesinin gerçekleşmesinde Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz'ın emeğinin büyük olduğuna vurgu yapan ZONSİAD Başkanı ve Elcab Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Tıskaoğlu,"Sizlerin aracılığıyla bütün basın emekçi arkadaşlarımızı selamlıyorum. Bugün fabrikamız da bir çalışma yapacaktık. Hem fabrikayı görecektiniz hem orada Kİ üretim tesisini anlatacaktık ama Pazar günü olması sebebiyle Hem de bütün OSB’de bir elektrik problemi var. Dolayısıyla bunu gerçekleştiremedik. Önümüzdeki günlerde bunu gerçekleştirelim. Oradaki çalışanların yüzde altmışı kadınlardan oluşuyor. Biz hem ZONSİAD Başkanlığı görevini ifade diyoruz. Aynı zamanda kendi şirketimde yönetim kurulu başkanlığını yapıyorum. Aynı zamanda spor işine girerek de Elcab Kablo Zonguldak Gençlerbirliği okul ve futbol takımı içerisinde çalışma yapıyoruz. Zonguldak Sanayici İş İnsanları Derneği bazen bizi eleştiren dostlarımız da var. Biz eleştiriye açığız. Eleştiri insanın gelişimine katkı sağlar. Eleştiri insana pozitif katkı sağlar. Eleştiriye farklı şeyler katarsak doğru olmaz. 3 yıldır ZONSİAD görevini yürütüyoruz. Ben ekibimizin iyi işler yaptığına inanıyorum. Özellikle çok ciddi projeler yaptık. Zonguldak’ın piarı noktasında çok ciddi çalışmalar yaptık. En kıymetli projemiz eve dönüş projesi. Çok ciddi çalışmalar yaptık. En önemlisi de Eve Dönüş projesi. Kendi firmamızı buraya getirdik. Ben bir parantez açmak istiyorum. Sayın Valimize çok teşekkür ediyorum. Eve Dönüş projesi gerçekleşmişse en büyük emeği Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz’dır. Ben bütün katkı verenlere teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

Milletvekili Avcı, müjdeyi verdi! Milletvekili Avcı, müjdeyi verdi!

Zonguldak enerji üssü olma yolunda olduğunu ifade eden Başkan Tıskaoğlu, “Aynı zamanda ZONSİAD’ın  ve Elcab’ın becerisi değil. Filyos liman projesinin hayata geçirilmesiyle birlikte Zonguldak’ta büyük bir algı oluştu. Cumhurbaşkanımızdan Allah razı olsun. Zonguldak madenden sonra enerji üssü olacak. Bunu değerlendirebilirsek hepimiz sahip çakarsak Zonguldak 30 sene önceki Zonguldak olma yolunda ilerliyor. Filyos projesi çok kıymetli. ZONSİAD’ın çalışmalarıyla Elcab’ın buraya gelmesi bizim peşimizden bir çok firmanın buraya gelmesini sağladık.

'HEDEFİM MİLLETVEKİLİ OLMAK'

Başkan Tıskaoğlu, hedefinin milletvekili olmak olduğunu belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Eğer bir insanın hayatında hedefi Yoksa hedefsiz insandır. Okta bir hedef yoksa nereye gittiği belli olmaz. Vatanımıza milletimize çok işler yaptık. 400 yakın çalışanımız var. Bazıları siyasete girmek için buraya işlerini getirdiler diyorlar. Eğer böyle bir şey varsa herkes bunu yapsın. Güney Afrika'da 250'ye yakın çalışanımız var. Kendi ülkeme oradan girdi sağlıyoruz. Hedefim var. Hedefimiz vekil olmak. Allah inşallah bunu nasip eder. İsteriz böyle bir talebimiz var. Zamanı geldiğinde İl başkanımızla görüşürüz. Şehir için memleketimiz için kim katkı sağlayacaksa o olsun. Biz de bu göreve talebiz”

Tıskaoğlu ayrıca yardım yaparken siyasi parti ayrımı asla yapmadıklarını da sözlerine ekledi.

WhatsApp-Image-2022-12-18-at-19.58.01