Gittiği spor salonunda yere düşmesi sonucu başını çarpan oyuncu Kenan Işık, komaya girmişti. 8 yıla yakındır bitkisel hayatta olduğu söylenen Işık'la ilgili yıllar sonra sevindiren haber geldi. Eşi Beril Işık bakın ne dedi?

Dadı, Kim Milyoner Olmak ister gibi dizi ve programlarla hafızalara kazınan usta oyuncu Kenan Işık, spor yaptığı sırada ayağının kayması sonucu başını çarparak komaya girmişti. Yaklaşık 8 yıla yakındır tedavi gören Kenan Işık hakkında herkesi sevindiren bir haber geldi. Işık, artık iyileşmeye başladı.

KENAN IŞIK'TAN 8 YIL SONRA SEVİNDİREN HABER! KOMADAYDI

2014 yılında geçirdiği talihsiz bir kaza sonucu komaya giren Kenan Işık, 8 yıldır komada yatıyor. Tedavisi evde devam eden usta oyuncunun sağlığı hakkında eşi Beril Işık'tan mutlu eden bir açıklama geldi.

7’si 1 arada açıldı 7’si 1 arada açıldı

Işık'ın herşeyi duyduğunu fakat tepki veremediğini kaydeden Beril Işık, "Yoğun bir şekilde fizyoterapi ve ergoterapi görüyor. Bakışlarıyla etrafındakini takip edebiliyor. " dedi.

DUYUYOR AMA TEPKİ VEREMİYORDU

Kenan Işık'ın artık gözleriyle iletişim kurabildiğini söyleyen Beril Işık, "Tekerlekli sandalyesinde kimi zaman bütün gün oturuyor. Vücudunu artık tamamen kendisi tutabiliyor, dik durabiliyor. Daha önce bunların hiçbirini yapamıyordu." ifadelerini kullandı.