Hem yazdı hem oynadı... İşte Nihat Ayaz'dan 'Zonguldaklı' klibi Hem yazdı hem oynadı... İşte Nihat Ayaz'dan 'Zonguldaklı' klibi

Sanatçı Murat Dalkılıç, Harmankaya'ya hayran kaldı. Dalkılıç gezi sırasında şelalenin suyunun kirli olmasından dolayı su içilemediğini belirterek, Zonguldaklı yetkililere çağrıda bulundu.

Ünlü sanatçı Murat Dalkılıç, çekmiş olduğu Harmankaya videosunu sosyal medya hesabından paylaşarak, bir an önce Harmankaya'nın suyunun temiz akması için yetkilileri göreve davet etti.

Dalkılıç paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Dün Zonguldak Harmankaya tabiat parkına gittik…Adım başı şelalelerle süslü müthiş bir kanyon burası. Kanyona girmeden sağda, “Cansu”isimli Kükürtlü kaynak suyu olduğu için şifalanacağız bir işletme var. Uğrarsanız sahibi Mustafa ağabeye benden selam söyleyin bütün ailesi müthiş insanlar. Ancak dikkatimi çekti ki o kanyondan akan şelalelerden su içemiyorsunuz maalesef çünkü kirli. Civar köylerin atıkları karışıyor olabilir. Bu paylaşımımı yetkililerden illa ki birileri görecektir. Akan suyu temiz kılmak bize mirastır. Belli ki gözümüzden kaçmış ama gecikilmiş bişey yok hadi bi el atın o güzelim mirasımıza..."

Editör: Abdullah KARABACAK