Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer, İl Kadın Kolları ile birlikte Zonguldak Karaelmas Kadın Kooperatifi'ni ziyaret etti.

Ziyarette karşılıklı tanışmanın ardından kooperatif kurucu başkanı Sevgi Alay kooperatifin kuruluş amaçlarını, hedeflerini ve ürettikleri ürünlere dair bilgiler verdi. Alay, hedeflerinin daha ileriye giderek büyümek olduğunu kaydetti. 
   

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer de yaptığı uzun konuşmada Milli Görüş'ün tarihi hizmetlerini belgeleri ile anlatan bir sunum yaptı. Üstünyer, Türkiye'de zihniyet itibari ile iki parti olduğunu, Saadet ve diğerleri olduğunu, insanların takım tutar gibi parti tutmasının doğru olmayacağını anlattı. Üstünyer belediyeleri kazandıklarında kapılarına "Rüşvet alan da veren de mel'undur" tabelasını yeniden asacaklarını ifade etti. 
   

Gonca ve Alan dönemindeki hizmetleri anlattı Gonca ve Alan dönemindeki hizmetleri anlattı

Saadet Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Kargidan Gülay da Sevgi Alay'a ve arkadaşlarına teşekkür ederek başarılar diledi.

Ziyarette kooperatif çalışanlarının yanısıra Saadet Kadın Kolları üyeleri Pınar Zor, Türkân Sipahioğlu, Derya Erol da hazır bulundu. Üstünyer, Sevgi Alay'a "Gizli Dünya Devleti" kitabını hediye etti.
Üstünyer, milletin saadet ve selameti için çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

IMG-20231125-WA0019

IMG-20231125-WA0018