Saadet Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanlığı tarafından depremzedeler için Kur'an programı düzenlenecek.

Saadet Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer, 25 Şubat Cumartesi günü Soğuksu Camii'nde deprem şehitleri için düzenlenecek Kur'an tilaveti ve lokma ikramına bütün Zonguldak halkının davetli olduğunu duyurdu.

Başkan Üstünyer'in açıklaması şöyle:

"Yaşamış olduğumuz büyük deprem felâketinde milletimizin hizmetine imkânları ölçüsünde hızlı ve teşkilâtlı bir şekilde koşan, arama/kurtarma ve yardım faaliyetlerinde bulunan Milli Görüş teşkilatlarımız etkilli ve kalıcı hizmetler yapmaya devam ediyor. Başta Saadet Partimiz, Cansuyu, AGD/MGV, Öğ-Der, İMG, Yeniad gibi teşkilatlar ile 4 bin kişilik ekipleri ile milletimizin yaralarını sarmaya gayret ediyoruz. Ayrıca tüm yardım kuruluşlarının yanında Zonguldak/Bartın madencilerimizde unutulmayacak destansı bir mücadele ortaya koymuşlardır. Hepsine teşekkür ediyor, Allah razı olsun diyoruz. Yine bu manadan olmak üzere depremzede vatandaşlarımız için kur-an programı ile 54. T.C. Hükümeti Başbakanı Merhum Necmettin Erbakan'ı anma programımız bir arada yapılacaktır.

Kur'an programımız Merkez İlçe Başkanlığımızın yazılı talebi, İl Valiliğimizin tensipleri, İl Müftülüğümüzün icrası, İl Emniyet Müdürlüğümüzün tedbirleri çerçevesinde 25.02.2023 Cumartesi günü saat 12.15'te Soğuksu Hz. Ömer Camii'nde okunacaktır. Camii çıkışında vatandaşlarımıza lokma tatlısı ikrâm edilecek olup tüm vatandaşlarımız ailece davetlidir."

Kayıp şahsı jandarma buldu Kayıp şahsı jandarma buldu