Parktaki yalnız başkanlar... Parktaki yalnız başkanlar...

ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (ZTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir’i ziyaret etti.

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen ziyarette,Rektör Prof. Dr.Özölçer’eRektör Yardımcımız Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu, Teknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Ferdi Kesikoğlu ve Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Vakfı Başkanı Doç. Dr. Mustafa Yıldız Demir eşlik ederken ZTSO Meclis Başkan Vekili Ömer Faruk Yıldız ve ZTSO yönetim kurulu üyeleri de görüşmede hazır bulundu.

Üniversite ve sanayi işbirliği çerçevesinde Zonguldak’a fayda sağlayacak ortak çalışmaların görüşüldüğü ziyarette, yürütülecek yeni projeler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Her iki kurumun da önemli projeler gerçekleştirdiğini ifade eden Rektörümüz, Üniversite-sektör iş birliğinin önemine vurgu yaparak  bu hususta TSO ile işbirliğinin çok önemli bir yer tuttuğunu söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Metin Demir, ticaret ve sanayi sektörünün Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nin desteği ile çok daha iyi bir noktaya ulaşacağını belirtti.