TTK'dan taş ihalesi! TTK'dan taş ihalesi!

ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu ve Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal ile birlikte Çaycuma ilçesindeki EMKO fabrikasını ziyaret etti.

Isıtma sistemleri üzerine faaliyet gösteren fabrikaya sabah saatlerinde giden Rektör Özölçer, burada fabrikanın Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Günay tarafından karşılandı. Rektör, Günay ile birlikte fabrikayı gezdi. Buradaki makineleri ve üretim süreçlerini inceleyen Özölçer, Yusuf Günay ile yürütülebilecek ortak projeler ve işbirlikleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Fabrikadaki buluşmanın ardından Üniversitenin Çaycuma Meslek Yüksekokuluna hareket eden ikili, burada Yusuf Günay tarafından yapımına 2 yıl önce başlanan cami inşaatını gezdi. Çaycuma Kampüsünde yapımı devam eden caminin bu yıl tamamlanacağını müjdeleyen Günay, herkese şimdiden hayırlı olmasını diledi. Rektör Özölçer, iş insanı Yusuf Günay’a misafirperverliğinden ve Çaycuma Kampüsüne sunduğu katkılardan ötürü teşekkür ederek, üniversitenin sarı yaldızlı tabak plaketinden hediye etti.

Yaklaşık 3 saat süren gezi, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

WhatsApp Image 2023-01-09 at 12.16.52 (2)

Editör: Abdullah KARABACAK