Zonguldak protokolünün sahadaki uyumu, kent merkezindeki reklam panolarına yansıdı. Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz başkanlığındaki üst düzey bürokratların sahadaki uyumu, halka güven veriyor. Vali Mustafa Tutulmaz ile Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Zonguldak İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Zonguldak İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç ve beraberindeki daire müdürlerinin halkla iç içe, uyumlu bir profil çiziyor.  

Yeni görevi belli oldu... Yeni görevi belli oldu...

Bürokrasinin uyumlu çalışması kent sokaklarındaki reklam panosuna yansıdı. Kent tarihinde ilk kez bu denli uyumlu çalışan bürokrasi, açılış ve törenlerde her zaman bir arada yer alıyor. Üst düzey bürokrasideki uyum, vatandaşa da olumlu şekilde yansıyor...

"ZONGULDAK ZONGULDAK OLALI BÖYLE UYUMLU PROTOKOL GÖRÜLMEDİ"

İnağzı Mahalesi Kalkındırma ve Güzelleştirme Yardımlaşma Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Kurt, geçtiğimiz hafta yıllardır hasretle bekledikleri İnağzı Yaşam Parkı'nın açılışındaki birlik beraberlik tablosunun görülmeye değer olduğunu belirterek, bunun devamını diledi. İnağzı'ndaki uyum tablosunun şehirdeki reklam panolarına kadar yansımasından oldukça mutlu olduklarının altını çizen Kurt, şunları söyledi:

"Zonguldak Zonguldak olalı böyle uyumlu çalışan bir bürokrasi görmedi. Bundan çok memnunuz. Geçtiğimiz hafta hep birlikte yıllardır dil döktüğümüz İnağzı Yaşam Parkımız nihayet açıldı. Başta Belediye Başkanımız olmak üzere bütün devlet büyüklerimize can-ı gönülden teşekkür ederiz. Ben İnağzı halkı adına teşekkür bu hizmet için özellikle teşekkürü bir borç biliyorum. Bu uyumun bozulmadan devam etmesini temenni ediyorum."

YUIYU57c6c2e4-9bdf-48aa-9728-87c54d27bbd6d1715112-4763-4a97-9830-cbde948dc19f

Editör: Abdullah KARABACAK