Zonguldak'ın Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğünce bayram tedbirleri kapsamında yapılan uygulama ve denetimlerde ilçe merkezinde 5 şüpheli şahıs yakalandı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği ekiplerince İ.K. isimli şüpheli şahsın üzerinde yapılan aramada; bir miktar metamfetamin maddesi ve 1 adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi. Şüpheli şahsa Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanmak suçundan adli işlem yapıldı.

Perşembe'de kumar oynayan 4 kişiye ceza Perşembe'de kumar oynayan 4 kişiye ceza

Asayiş Büro Amirliği ekiplerince R.K. isimli şüpheli şahsın üzerinde yapılan aramada; bir miktarmetamfetamin maddesi ele geçirilmiştir. Şüpheli şahsa Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanmak suçundan adli işlem yapıldı.

Çarşı Mahalle Bekçilerince U.Ç. isimli şüpheli şahısların üzerinde ve aracında yapılan aramada; 1 adet ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait şarjör, 1 adet fişek, Trafik ve Denetleme Büro Amirliği ekiplerince C.K. ve İ.A.K. şahısların üzerinde ve aracında yapılan aramada; 1 adet bıçak ve 1 adet muşta ele geçirildi. Şüpheli şahıslara 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet suçundan adli işlem yapıldı.