Zonguldak'ın Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğünce bayram tedbirleri kapsamında yapılan uygulama ve denetimlerde ilçe merkezinde 5 şüpheli şahıs yakalandı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği ekiplerince İ.K. isimli şüpheli şahsın üzerinde yapılan aramada; bir miktar metamfetamin maddesi ve 1 adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi. Şüpheli şahsa Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanmak suçundan adli işlem yapıldı.

Asayiş Büro Amirliği ekiplerince R.K. isimli şüpheli şahsın üzerinde yapılan aramada; bir miktarmetamfetamin maddesi ele geçirilmiştir. Şüpheli şahsa Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanmak suçundan adli işlem yapıldı.

Çocuğun cinsel istismarı şüphelisi uygulamaya takıldı... Çocuğun cinsel istismarı şüphelisi uygulamaya takıldı...

Çarşı Mahalle Bekçilerince U.Ç. isimli şüpheli şahısların üzerinde ve aracında yapılan aramada; 1 adet ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait şarjör, 1 adet fişek, Trafik ve Denetleme Büro Amirliği ekiplerince C.K. ve İ.A.K. şahısların üzerinde ve aracında yapılan aramada; 1 adet bıçak ve 1 adet muşta ele geçirildi. Şüpheli şahıslara 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet suçundan adli işlem yapıldı.