Sıcak bir ortamda sevgiyi ve lezzeti paylaşabileceğiniz Özel Cafe-Restaurant-Izgara ve Kahvaltı Salonu, Göbü'de müşterilerini karşılamaya hazırlanıyor. 

Aşağı sahil mevkii No: 165/4 Göbü sahili Kilimli-Zonguldak adresinde hizmet verecek olan Özel Cafe-Restaurant-Izgara ve Kahvaltı Salonu nezih ve ferah ortamıyla müşterilerine sunmaya hazırlanıyor.

Kübra ve Batuhan evliliğe ilk adımı attı Kübra ve Batuhan evliliğe ilk adımı attı

Özel Cafe-Restaurant-Izgara ve Kahvaltı Salonu işletmecisi Genç İş insanı Özer Dilaver, her yönüyle benzersiz ve sıra dışı bir mekanı Zonguldak'a kazandırmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirdi. 

Dilaver; "Özel Cafe-Restaurant-Izgara ve Kahvaltı Salonu Zonguldak halkı ile buluşturuyor olmanın büyük mutluluğu ve heyecanını yaşıyoruz. 7 Mayıs Pazar günü saat 14:00 de hizmete girecek olan Özel Cafe-Restaurant-Izgara ve Kahvaltı Salonunun ilimizin önemli bir eksiğini gidermesini bekliyoruz. Cafemizde Serpme kahvaltı, ızgara çeşitleri ve mevsim balıkları olacak. Cafemize çocukları ile gelen müşterilerimizin çocuklarının eğlenmesi için cafemizin bahçesinde çocuk parkı mevcuttur. Gaziler, şehit aileleri ve engellilerimize yüzde elli indirimimiz olacak. Ayrıca halkımız Düğün,Nişan, kına, doğum günü, sünnet etkinlikleri ve okul mezuniyetleri gibi özel günlerinde cafemizi tercih edebilirler. 

"Özel Cafe-Restaurant-Izgara ve Kahvaltı Salonu"

7 Mayıs Pazar günü saat: 14:OO de açılış törenimizde siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten onur duyarız... 

Adres: Aşağı sahil mevkii No: 165/4 Göbü sahili Kilimli-Zonguldak

Editör: Abdullah KARABACAK