Maden işçileri Domokrasi nöbetinde Maden işçileri Domokrasi nöbetinde

  Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Öğretmenler Günü nedeniyle Devrek Fatih İlkokulu’nu ziyaret ederek öğretmenlerin bu anlamlı ve özel gününü kutladı.
    Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’e TBMM tarafından “Millet Mektepleri Başöğretmenliği” unvanının verilişinin 94.yıldönümü ve Öğretmenler Günü nedeniyle Fatih İlkokulu’nu ziyaret eden Başkan Bozkurt, tüm öğretmenlerin bu özel gününü kutladı ve okul müdürü Ahmet Metin Işıldak’a öğretmenler adına buket sundu.
   Başkan Bozkurt, öğretmenlerin gelecek neslin mimarı olduğunu ifade ederek; “Geleceğimizin mimarı öğretmenlerimize yılda sadece 1 gün değil her gün önem veriyoruz. Hepimiz okul sıralarından geçtik, hayatlarımızda derin izler bırakan ve bugün ülkemize faydalı işler yapmamızı sağlayan öğretmenlerimizi saygıyla anıyorum. Nesillerimizin her anlamda sağlıklı ve ahlaklı yetişmesi sizlerin elinde. Bu yüzden kısa bir ziyaretle hem hal hatır soralım hem de öğretmenler gününüzü kutlayalım istedik. 
Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününüzü can-ı gönülden kutluyor, meslek hayatında başarılar diliyorum.”dedi.
    Başkan Bozkurt ayrıca ilçe genelindeki tüm okullara çiçek buketi göndererek öğretmenlerin bu özel gününü kutladı.

Editör: Abdullah KARABACAK