Çocuğun cinsel istismarı şüphelisi uygulamaya takıldı... Çocuğun cinsel istismarı şüphelisi uygulamaya takıldı...

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Gülüç beldesinde tartıştığı oğlu C.C.D.(17) tarafından öldürülen baba Ahmet Demirci(43), gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı. Adliye koridorlarına gözyaşına boğulduğu öğrenilen C.C.D. ise tutuklanarak Samsun Cezaevine gönderildi.

Kan donduran olay, dün akşam iftar saatlerinde Gülüç beldesi Bekyeri mahallesindeki bir apartmanda meydana geldi. İddiaya göre C.C.D., evinin önüne geldiğinde 15 yaşındaki kardeşi M. D. ile kapıyı geç açma meselesi yüzünden tartıştı. Kardeşine hakaret ettiği belirtilen C.C.D'ye babası Ahmet Demirci'nin çıkışması üzerine baba oğul arasında kavga çıktı. Bir anlık öfkeye kapılan C.C.D, eline aldığı bıçakla babası Ahmet Demirci'yi kalbinden ve kasığından bıçakladı.

Baba Ahmet Demirci, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybederken, katil zanlısı oğlu C.C.D. sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklandı.

BABA MEZARA, OĞUL HAPİSHANEYE...

Baba Ahmet Demirci için ikindi vakti Gülüç Safa Camisi'nde cenaze namazı kılındı. Cenazede eşinin tabutuna sarılan Kadriye Demirci, "Bir tanem yağmurlar da sana ağlıyor. Ben de sana çok ağladım" diyerek gözyaşlarına boğuldu.   

Demirci'nin naaşı, cenaze namazının ardından Kdz. Ereğli Şehir Mezarlığında toprağa verildi.

Öte yandan tutuklanarak cezaevine gönderilen oğul C.D.D'nin, kardeşiyle yaşadığı tartışmaya müdahil olan babasının kendisine vurduğunu ve geri zekalı dediğini, olayın gerisini hatırlamadığını gözyaşlarıyla anlattığı öğrenildi.