Ak Parti Merkez İlçe Haftalık Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı. Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek'in başkanlığında gerçekleşen toplantıya ilçe Koordinatörü Fahri Ata ve Yönetim Kurulu Üyeleri katılım sağladı.

Toplantı, mahalle koordinatörleri ve Birim Başkanlarının raporlarının alınmasıyla başladı.

Toplantıda değerlendirmelerde bulunan Ayçiçek, "Geçen hafta gerçekleştirdiğimiz "Kandilde Birlikteyiz" programlarımız kapsamında Bizlerle birlikte ziyaretlerimizi gerçekleştirdiğimiz İl Başkanımız Muammer Avcı , Belediye Başkanımız Ömer Selim Alan , İl Yönetimimiz, Mahalle Başkanlarımız ve Yönetimlerimize teşekkür ederiz. Mahallelerimizde ziyaretlerimizi gerçekleştirerek kandil kutlamalarında bulunduk. Ailelerimiz gayet memnun oldular. Bizlerde kandil akşamını vatandaşlarımız ile bir arada geçirerek güzel bir gün geçirmiş olduk.

Türkiye Yüzyılı'nda AK Parti'miz vatandaşlarımız ile iç içe emin adımlarla yürümeye devam ediyor. Milletimizi, muhalefetin acziyetine bırakamayız.

AK Parti’nin 12 kişilik belediye meclisi üyesi listesi... AK Parti’nin 12 kişilik belediye meclisi üyesi listesi...

Ülkemizin konutta doğalgaz  ihtiyacını 30 yıl karşılayacak olan bir tespit yaptığımızda hani nerde diye dalga geçseler de, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın Yerli Aracımız olacak sözüne hani nerde diyerek inanmasalar da, Kızılelma savaş uçağımızı hor görüp dalga geçseler de Millet için yılmayacağız. Ülkemizi 20 yılda sağlıkta, savunmada, enerjide, tarımda, sanayide ve bir çok alanda çağ atlatan anlayışımız ile yorgunluk nedir bilmeden mücadelemizi sürdüreceğiz" dedi.