Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig Aytunç Topaloğlu Sezonu’nun 18. hafta müsabakaları çeşitli sahalarda oynanacak. Oldukça çekişmeli geçmesi beklenen karşılaşmaların hakemleri belli oldu.

Ligde liderlik koltuğunda oturan Kilimli Belediyespor ile Mavi Şimşekspor, Kilimli ev sahipliğinde karşı karşıya gelecek. İkinci sıradaki Alaplı Belediyespor ise Elvanpazarcıkspor ile mücadele edecek. Ligin iddialı takımlarından Ereğli Akınspor ise Perşembe Belediyespor ile karşılaşacak.

Bu hafta oynanacak karşılaşmalar ve hakemleri şu şekilde:

KOZLU İHSANİYESPOR- EREĞLİ ÇİĞDEMLİSPOR

Cumartesi günü Kozlu Adnan Taneri Stadı’nda saat 13:00’te başlayacak Kozlu İhsaniyespor- Ereğli Çiğdemlispor karşılaşmasını Mücahit Karakurt yönetecek. Karakurt’un yardımcılığını ise İsmail İnam ve Okan Karakök yapacak. Gözlemci olarak da Erol Demir görev yapacak. Öte yandan, Kozlu İhsaniyespor 23 puanla 6. sırada yer aldı.  Kdz. Ereğli Çiğdemlispor ise 16 puanla 9’uncu sırada mücadelesini sürdürüyor.

EREĞLİ AKINSPOR-PERŞEMBE BELEDİYESPOR

Cumartesi günü oynanacak diğer karşılaşma ise Ereğli Akınspor- Perşembe Belediyespor maçı olacak. Şehit Vefa Karakurdu Stadı’nda saat 13.00’ta başlayacak olan müsabakayı Eren Ferhat Çelik yönetecek. Çelik’in yardımcılıklarını ise Emre Yılmaz ve Murat Kartal yapacak. Karşılaşmada gözlemci olarak Murat Kartal görev alacak. Ayrıca Ereğli Akınspor 35 puanla 3’üncü sırada yer alıyor. Perşembe Belediyespor da 13 puanla 11’inci sırada bulunuyor.

EREĞLİ YENİMAHALLE-FİLYOS SEFERCİKSPOR

Çelikelliler Es Es’e estiler... Çelikelliler Es Es’e estiler...

Ereğli Yenimahalle-Filyos Sefercikspor karşılaşması ise büyük çekişmeye sahne olacak. Kümede kalma mücadelesi veren iki takımda sahadan galip ayrılabilmek adına elinden gelen mücadeleyi sergileyecek. 9 puanda 12 sırada yer alan Ereğli Yenimahalle ile 13 puanla 10’uncu sırada yer alan Filyos Sefercikspor karşılaşması Cumartesi günü saat 15:00’te Beyçayırı Şehit Vefa Karakurdu Stadı’nda karşı karşıya gelecek.  Karşılaşmayı Hakan Aydın yönetecek. Yardımcılıklarını ise Emre yılmaz ve Arda Yiğit Alabaş yapacak. Müsabakada gözlemci olarak Ahmet Böcekli görev alacak.

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYESPOR-ÇAYCUMASPOR

Pazar günü oynanacak müsabakalar kapsamında, Çaydeğirmeni Sahası’nda saat 14:00’te Çaydeğirmeni Belediyespor ve Çaycumaspor karşı karşıya gelecek. Müsabakayı Tayfun Kurnaz yönetecek. Müsabakada Kurnaz’ın yardımcılığını Hakan Aydın ve Soner Harmanbaşı yapacak. Karşılaşmaya gözlemci olarak ise Emre Kunduracı atandı. Çaydeğirmeni Belediyespor 22 puanla 7’nci, Çaycumaspor da aynı puanla 8’inci sırada yer alıyor.

KİLİMLİ BELEDİYESPOR-MAVİ ŞİMŞEKSPOR

Kilimli Belediyespor ile Mavi Şimşekspor Pazar günü saat 14:00’te Kilimli Ahmet Şerifoğlu Stadı’nda karşı karşıya gelecek. Müsabakayı Enis Akça yönetecek. Akça’nın yardımcılıklarını Atakan Yüzlü ve emre Tamboğa yapacak. Karşılaşmanın gözlemcisi olarak ise Davut Özen görev alacak. Kilimli Belediyespor 37 puanla liderlik koltuğunda bulunuyor. Mavi Şimşeklerspor ise 33 puanla 4. sırada.

ALAPLI BELEDİYESPOR- ELVANPAZARCIKSPOR

Pazar günü Alaplı Belediyespor- Elvanpazarcıkspor karşılaşması ise Alaplı İlçe Stadı’nda oynanacak. Müsabakayı Ertuğrul Göktaş yönetecek. Göktaş’ın yardımcılığını da Murat Kartal ve Mehmet Ünlü yapacak. Gözlemci olarak Ömer Tekcan görev yapacak. Alaplı Belediyespor 36 puanla 2. Sırada, Elvanpazarcıkspor ise 4 puanla son sırada yer alıyor.