Milletvekili Avcı, sosyal medya hesabından duyurdu! Milletvekili Avcı, sosyal medya hesabından duyurdu!

   Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Devrek Belediyesi tarafından bu yıl 31'ncisi yapılacak olan Uluslararası Devrek Baston ve Kültür Festivali’ne CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu davet etti.
    Bu amaçla CHP Genel Merkezi’ne giden Başkan Çetin Bozkurt, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’yla görüşerek, kendilerini belediye tarafından bu yıl 30 Haziran-3 Temmuz 2022 tarihlerinde düzenlenecek olan festivale davet etti. Kılıçdaroğlu, Başkan Bozkurt’a davetleri nedeniyle teşekkür etti.
     Başkan Bozkurt daha sonra CHP Genel Başkan Yardımcıları; Faik Öztrak, Oğuz Kaan Salıcı, Veli Ağbaba, Bülent Tezcan, Ahmet Akın ve Gülizar Biçer Karaca’yı da ziyaret ederek festivale davet etti.
    Başkan Çetin Bozkurt yaptığı açıklamada, “İlçemizde bu yıl 31.sini yapacağımız Uluslararası Devrek Baston ve Kültür Festivalimiz öncesi Ankara’da temaslara bulunduk.  Başta genel başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere genel başkan yardımcılarımızı ve milletvekillerimizi ziyaret edip festivalimize davet ettik. Kendilerine bizlere gösterdikleri ilgi ve misafirperverlikleri nedeniyle çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Editör: Abdullah KARABACAK