Zonguldak’ta Sude Veteriner Kliniği açıldı. Kozlu İlçesi Kavaklık mevkisinde açılışı gerçekleştirilen ve işletmeciliğini Veteriner Hekim Zeynep Sude Ovacıkaşı’nın yaptığı veteriner kliniğin açılışına sevimli dostlar da katıldı.

Zonguldak’a yeni bir hizmet kazandırmanın gururunu yaşadıklarını belirten Ovacıkaşı, “Burada kedi ve köpekler üzerine gerekli olan her türlü ihtiyacı, mama, aksesuar, kozmetik bakım ürünleri, evde bakım ihtiyaçları olan her türlü ürünlerin satışını yapacağız. Hekimlik olarak da dahiliye, cerrahi, doğum gibi aklınıza gelebilecek bütün hizmetleri vereceğiz. Yardımcı personellerimiz ve teknikerimizle kemik bir kadromuz var. Kliniğimiz son teknoloji ürünlerle donatılmış olarak Zonguldak halkına hizmet verecek. Hayvanlar bizim dostlarımız ve onları burada en iyi şekilde tedavi ederek yuvalarına mutlu ve huzurlu dönmeleri için çalışacağız. Uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte halkımızın hizmetindeyiz. Açılışımıza katılan, bizleri bu güzel günde yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Asırlık gazetenin kuruluş yılını unutmadılar... Asırlık gazetenin kuruluş yılını unutmadılar...

Kliniğin açılışını Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya ile birlikte Veteriner Hekim Zeynep Sude Ovacıkaşı birlikte gerçekleştirdi. Davetliler açılışın ardından hayırlı olun dileklerini iletirken sevimli dostlar da ilk muayenelerini oldu.

d0c93ffc-a6f4-4156-b5e5-6d640ca3e2ea

a8b16524-76e4-4f2a-8c06-168af49b55e8

3cdbee9f-48e7-43c9-86de-00921f17756f

Editör: Abdullah KARABACAK