Zonguldak İnağzı Mahallesi Muhtar adayı Çiğdem Zıvalı ve 1. Aza Zeynep Akçin, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) genel merkezini ziyaret ederek çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi.

Zıvalı: ‘Muhtar seçilirsek, hizmetlerimiz peş peşe gelecek’

Muhtar adayı Çiğdem Zıvalı, yaptığı konuşmada önemli projeleri olduklarını söyleyerek, "İnağzı mahallesi ile ilgili birçok projemiz var. Tüm konutları gezeceğiz. Mahallemizin sorunlarını çözeceğiz." dedi.  

1. Aza Zeynep Akçin ise "Çiğdem Zıvalı muhtarımız ile birlikte ekip ruhuyla yol alacağız. Mahallemizin sorunlarına vakıfız, örnek bir çalışma ile birebir seçmenlerimizle buluşacağız." diye konuştu.

Hafriyat kamyonu cayır cayır yandı Hafriyat kamyonu cayır cayır yandı

Kadın adayların muhtarlıkta yer almaları çok önemli

Başkan Akbıyık ise ziyaret dolayısıyla memnuniyetini belirtirek, şunları kaydetti:

"Kadın adayların muhtar olarak seçim yarışında yer almalarını çok önemli ve değerli buluyorum. İnağzı mahallesi çok önemlidir. Muhtarlık hizmeti olarak eksiklikleri vardır. Bunlar öncelikle giderilmelidir. İnanıyorum ki Çiğdem Zıvalı ile birlikte 1. Aza Zeynep Akçin ve diğer ekipleriyle beraber İnağzı halkına hizmet etme adına görev ve sorumluluklarını yerine getirecektir. Çiğdem Zıvalı muhtar adayımıza ve 1. aza Zeynep Akçin’e yerel seçimlerde muhtarlık olarak yapacakları çalışmalarda başarılar diliyorum."

36f8413f-14af-493f-848b-7b19bae83f37

b96921d8-3d63-4d30-85f0-a2e08754bebc

Editör: Abdullah KARABACAK