Başkan Posbıyık'a çöp tepkisi... Başkan Posbıyık'a çöp tepkisi...

Zonguldak Belediyesi ve Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi iş birliği ile Farabi Kampüsünde yapılan İkram Çeşmesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Açılışa Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Belediye Başkan Yardımcısı Erol Yılmaz, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız ve Gençlik Kolları Başkanı Benhur Özübek, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Hakan Kutuoğlu, Prof. Dr. Servet Karasu, Genel Sekreter Prof. Dr. Zehra Safi Öz, daire başkanları, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Protokol üyeleri ve öğrencileri tarafından kurdele kesilerek ‘İkram Çeşmesi’ hizmete açıldı. Açılışta konuşan Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, “ Öğrencilerimiz okula yetişmek için kahvaltı etmeden derse girmek zorunda kalabiliyorlar bazen. Biz de dedik ki en azından burada sıcak bir çorba içerek derse girsinler. Rektör hocamız da bize yer tahsis etti. Hep birlikte güzel bir açılış yaptık. Başta Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Açılışın ardından Başkan Alan ve Rektör Özölçer, kampüs alanını gezerek öğrencilerle sohbet etti.

7-77-7

9-3

Editör: Abdullah KARABACAK