İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ertuğrul Güner, kurulduğu ilk günden bu tarafa tüm acil yardım parametlerine ve şartlarına uygun bir şekilde sağlık hizmeti sunan ve sosyal sorumluluk projesi kapsamında başta deprem felaketi ve Maden kazalarında kendilerine destek veren Türkiye Petrolleri ve Zonguldak-Bartın Sağlık Hizmetleri Projesi kapsamında kurulan "Filyos Sağlık Merkezi" Yönetici ve çalışanlarına teşekkür etti.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Zonguldak İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr. Ertuğrul Güner, "Bölgemizde faaliyet gösteren Filyos  Sağlık Merkezi ülkemizi büyük bir yasa boğan başta deprem felaketi ve Amasra da yaşanan maden kazalarının yanı sıra şehir dışı hasta nakillerinde bizlere karşılıksız olarak her türlü desteği veren Filyos Sağlık Merkezi Yönetici  ve sağlık çalışanlarına buradan teşekkür etmek istiyorum" dedi.

Güner,  şöyle devam etti:

"Filyos Sağlık Merkezi ve çalışanları bizlere Ekim 2022 tarihinden itibaren 272 nakil, 287 sağlık tedbiri, 416 acil vaka ve 14 Ekim 2022 tarihinde bölgemizde meydana gelen Amasra maden faciasında bir acil sağlık aracı, iki ambulans ile vermiş oldukları desteklerinin yanı sıra Ülkemizi yasa boğan ve on ili kapsayan deprem felaketinde bizlere takviye olarak  iki ambulans iki acil sağlık aracı ile Hatay ve Adıyaman da destek olmuşlardır."

Bakan Koca'dan, randevuya gitmeyenlere kötü haber! Bakan Koca'dan, randevuya gitmeyenlere kötü haber!

ff5da556-1407-47dc-b023-9364d4ba78cd

78c33a2a-84a1-40dc-9e76-afaf9bceafde

Editör: Abdullah KARABACAK