Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan partisinin 2. Olağan İl Kongresine katılmak üzere Zonguldak’a geliyor. Kongre, 23 Ekim Pazar günü saat 13:00’da Dedeman Otel’de yapılacak.

Zonguldak İl Başkanı Necdet Sarı, Kongre hakkında yapmış olduğu açıklamada “Yeniden Refah Partisi’nin Zonguldak’ta  bütün ilçelerde teşkilatlanmasını tamamladıklarını, her geçen gün artan ilgiyle birlikte il genelinde kayıtlı üye sayılarının 3 bine ulaştığını” ifade etti.

AK Parti’nin 12 kişilik belediye meclisi üyesi listesi... AK Parti’nin 12 kişilik belediye meclisi üyesi listesi...

Pazar günü gerçekleşecek olan kongreye yoğun ilgi olduğunu ve Kongrenin Zonguldak’ta yaşayan tüm halkımıza açık olacağını belirten Başkan Sarı, “Genel Başkanımızın gelişiyle ilimizde oluşacak coşkuyu ve heyecanı tüm hemşerilerimizle birlikte hissetmek istediklerini, partili olan olmayan herkesin Zonguldak’ın ve Türkiye’nin önemli sorunlarını ve çözüm yollarını dinlemek üzere Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın davetlisi olarak, 23 Ekim Pazar günü saat 13:00’da Dedeman Otel’de misafirimiz olmalarını bekliyoruz” açıklamasında bulundu.