Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem, “Tarih niye vereyim, ne kadar para bulursak (Kent Lokantası) o kadar erken yapmaya çalışacağız” dedi.

(ÖZEL HABER)

Belediye Başkanı Erdem, gazeteci Orhan Akyüz’ün ziyaretinde, “31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri öncesi seçmenlere  yönelik vaadlerimiz arasında Kent Lokantası oluşturacağınızı söylemiştiniz. Çok sayıdaki seçmenin teveccühleriyle başkanlığa seçilerek yanlış hatırlamıyorsam 4 Nisan 2024 tarihinde mazbatanızı alarak görevinize başladınız. Kent Lokantası konusunda değerlendirmede bulunmak istermisiniz?” şeklindeki sorusunu yanıtladı.

Kara Fatma'nın ölüm yıldönümü... Kara Fatma'nın ölüm yıldönümü...

Başkan Erdem, şu ifadeleri kullandı:
“Cumhurbaşkanlığı tarafından yayımlanan  genelgeler, tasarruf tedbirleri anlamında fiziki olarak (Kent Lokantası) şu an biz yapamıyoruz. Ama sahilde bir yerimiz var, mevcutu Kent Lokantası yapacağız, onunla ilgili de şu an çalışmalar başlamıştır.”

“TARİH NİYE VEREYİM, NE KADAR PARA BULURSAK (KENT LOKANTASI) O KADAR ERKEN YAPMAYA ÇALIŞACAĞIZ”

Kent Lokantası’nın hayata geçirilmesi konusunda tarih verebilir misiniz soruyu da Başkan Erdem, “Tarih niye vereyim (Kent Lokantası), ne kadar para bulursak o kadar erken yapmaya çalışacağız” şeklinde açıkladı.

HABER: ORHAN AKYÜZ

Editör: Abdullah KARABACAK