Vali sponsorlardan destek istedi... Vali sponsorlardan destek istedi...

ZGC’yi ziyaret eden EnerjiSa Kurumsal İletişim Müdürü Ogün Hızarcı, “Zonguldak'ta Başkent Elektrik olarak toplumumuzun ve vatandaşlarımızın hizmetindeyiz.” dedi.

EnerjiSa Kurumsal İletişim Müdürü Ogün Hızarcı ve EnerjiSa Kurumsal İletişim Uzmanı Tuğba Pulat, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti’ni (ZGC) Genel merkezini ziyaret etti.
ZGC’ye 35. Olağan Kongre sonrası kutlama ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda İstanbul’dan EnerjiSa Kurumsal İletişim Müdürü Ogün Hızarcı ile EnerjiSa Kurumsal İletişim Uzmanı Tuğba Pulat, ZGC Genel merkezini ziyaret etti.
Ziyarette EnerjiSa Kurumsal İletişim Müdürü Ogün Hızarcı ve EnerjiSa Kurumsal İletişim Uzmanı Tuğba Pulat, ZGC Başkanı Derya Akbıyık’ı ve Yönetimini kutladı.
ZGC Başkanı Derya Akbıyık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hem grup müdürümüz İstanbul'dan geldi hem Tuğba Hanım burada. Her zaman da basınla iyi ilişkileri var. Son yaptığımız kongre nedeniyle hayırlı olsun ziyareti yaptılar. Çok teşekkür ediyorum kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.
Enerji Sa Kurumsal İletişim Müdürü Ogün Hızarcı da “Bende Enerji Sa Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapıyorum.  Başkanımıza kongre sonrasında hayırlı olsun ziyareti için geldik. Zonguldak'ta Başkent Elektrik olarak toplumumuzun ve vatandaşlarımızın hizmetindeyiz ve gazeteciler cemiyetiyle ve Zonguldak basınıyla yakın çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kendilerine tekrar hayırlı olsun diliyoruz.” ifadesini kullandı.

Editör: Abdullah KARABACAK