Gözlerini iyice kararttılar... Güpegündüz çaldılar... Gözlerini iyice kararttılar... Güpegündüz çaldılar...

Zonguldak'ın Devrek ilçesi Çaydeğirmeni beldesindeki bir müzikholde, 1 kişinin öldüğü 1 kişinin de yaralandığı olayın şüphelileri, çıkarıldıkları mahkemece  tutuklandı.

İddiaya göre olay dün sabaha karşı Çaydeğirmeni beldesinde bir müzikholde meydana geldi. Levent A. (44) ile işyeri sahibi Tolga Korkmaz ve müzikhol çalışanı O.P. (35) arasında anlaşmazlık kavgaya dönüştü. Levent A, tabancayla iş yeri sahibi ve garsona ateş etmek istedi ancak silahı tutukluk yaptı. Bunun üzerine Muhammet B. (30) pompalı tüfekle ateş ederek işyeri sahibi Tolga Korkmaz ve müzikhol çalışanı O.P.'yi yaraladı. Devrek Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Tolga Korkmaz, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Yaralı olan garson O.P'nin ise Çaycuma Devlet Hastanesi’ndeki tedavisi sürüyor.

Olaydan bir gün sonra Tolga Korkmaz'ı öldüren Muhammet B. ile  baba Zihni B. jandarmaya giderek teslim oldu. Olayla ilgili Levent A.'nın da yakalanmasıyla 3 şüpheli mahkeme tarafından tutuklandı. Olayla ilgisi olduğu anlaşılan Ahmet K. da tutuklanırken Zeynep Ş. adli kontrolle serbest bırakıldı.