Muhteşem müzeye ziyaretçi akını... Muhteşem müzeye ziyaretçi akını...

Kent ve Başkan Dergisi'nin her yıl düzenlediği, tüm Türkiye’yi kapsayan online anketiyle belirlediği ve Türkiye’nin başarılı belediye başkanları arasında yer alan Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt ödülünü aldı.

    Devrek Kent Müzesi Projesiyle ödüle layık görülen Başkan Çetin Bozkurt’un ödülünü Kent Başkan Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Okan Geçgel'in elinden Devrek Belediyesi Başkan Vekili Recep Korum aldı.

    Başkan Vekili Korum, “Ülkemizde genelinde insanımıza hizmet etme noktasında belediye başkanlarımızın yapmış olduğu projeleri liyakatli bir şekilde değerlendirip bunu ödüllendiren Kent ve Başkan Dergisi yöneticilerini kutluyorum. Devrek’in kültür, sanat ve toplu yaşamına yönelik, gelecek kuşaklara iyi bir tarihi aktarmak amacıyla oluşturduğumuz Devrek Kent Müzesi Projesi’miz ödüle layık görüldü. Bize bu ödülü layık gören derginin yönetici ve okuyucularına teşekkür ediyorum.”dedi.

    Kent Başkan Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Okan Geçgel de yaptığı konuşmada, “Devrek Belediye Başkanımız Sayın Çetin Bozkurt en yüksek oyu alarak ödül almaya hak kazanmıştır. Kendisini kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum. Kent ve Başkan Dergisi olarak bizlerde aynı vizyon ve aynı hassasiyetlerle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ödül başkanımıza hayırlı uğurlu olsun”dedi.