Zonguldak Ereğli'ye bağlı Elmacı köyünde damada takı olarak ayva takıldı. Boynuna ayva takılmasıyla şok yaşayan damat Hakan Çoban'ın ayvayı ısırması güldürdü. Kızının düğünüyle bütün köylülerin bir araya geldiğini belirten Elmacı Köyü Muhtarı Mustafa Özmen, düğünlerinde kendilerini yalnız bırakmayan bütün köy sakinlerine ve misafirlere teşekkür etti.

5bd420e8-7c8a-4a49-ac68-06e1295212954c3ae081-d8e6-452f-bf6a-87bc6565a925Zonguldak'ta düzenlenen düğün merasimi, renkli görüntülere sahne oldu.

Su zammını makul seviyeye çekin!  Su zammını makul seviyeye çekin! 

Ereğli ilçesine bağlı Elmacı köyü Muhtarı Mustafa Özmen'in kızı Esra Özmen ile Uzman Çavuş Hakan Çoban'ın düğününde ilginç anlar yaşandı. Elmacı Köyü İlkokulu önünde düzenlenen kır düğününün takı merasiminde, Uzman Çavuş olan damat Hakan Çoban'ın boynuna ayva takıldı. Damat, takı olarak boynuna ayva takılması karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Damada yapılan sürpriz bununla sınırlı kalmadı. Arkadaşları damada bulaşık deterjanı ve sünger verip mutfak önlüğü de taktı.

Yaşadıkları sürprizi gülerek karşılayan Esra ve Hakan Çoban çifti, "Düğünümüz çok güzel bir ortamda yapıldı. Ama en çok ayva takılması ilgimizi çekti. Bütün köy sakinleriyle beraber eğlendik. En mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan aile büyüklerimize ve bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz." dedi.