Büyük Birlik Partisi (BBP) Zonguldak İl Başkanı Nihat Şen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Hayvana yapılan canilik cezasız kalmadı Hayvana yapılan canilik cezasız kalmadı

Başkan Şen, mesajında, şu ifadeleri kullandı:
‘’Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 103. yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı tebrik ediyorum. Türkiye Cumhuriyeti, biz ne kadar birlik, dayanışma ve bizi millet yapan değerlerimize bağlıysak, o kadar güçlü olmuştur ve güçlü bir şekilde sonsuza dek var olacaktır. 
Egemenliğimizin ve istiklalimizin simgesi olan 23 Nisan 1920 önemli günlerimizden biridir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünyada çocuklara armağan edilen ilk ve tek bayramdır. Bugünün küçüğü, yarının büyüğü olacak çocuklarımız geleceğimizin mimarı olacaklardır. Hayatta bir çocuğun gülümsemesinden daha büyük bir mutluluk yoktur. 
Dünyaya en anlamlı gözlerle bakan, bizlere geleceğe dair umutlar veren,
yürekleri sevgiyle çarpan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor ve hepsini sevgiyle kucaklayarak gözlerinden öpüyorum.
Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığımız için canlarını feda etmiş tüm kahraman şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.’’