Çaycuma İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe merkezinde düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 2 şüpheliden 1'i tutuklanarak cezaevine gönderildi.  

Çaycuma İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 30.09.2022 tarihinde (2) şüpheli yakalandı. Şüpheli şahıslardan farklı nitelik ve özellikte (29) gram uyuşturucu madde ele geçirildi. O.K ve E.Ç isimli şüpheli şahıslara Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti suçundan adli işlemler yapıldı.

Eskişehir, Bolu ve Zonguldak'ta operasyon... Eskişehir, Bolu ve Zonguldak'ta operasyon...

Şüphelilerin araç ve ikametlerinde yapılan aramalarda uyuşturucu kullanımında kullanılan 11 Adet Uyuşturucu Kullanma aparatı, 14 Adet Uyuşturucu Etkisi gösteren Tıbbı İlaç, 1 Adet hassas terazi, 2 Adet delici ve kesici aletler ele geçirildi. O.K ve E.Ç isimli şüpheli şahıslar Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak suçundan gözaltına alındı. 01.10.2022 tarihinde Çaycuma Cumhuriyet Başsavcılığı'na sevk edilen O.K ve E.Ç isimli şahıslardan E.Ç serbest bırakılırken, O.K isimli şüpheli mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.