Yeniden Refah Partisi Zonguldak Gençlik Kolları tarafından LGBT ve türevlerinin toplumun değer yargılarını bozduğu gerekçesiyle 'toplumsal karşı duruş'  çağrısı yaptı. Toplumun yapısını bozan LGBT konusunun ekonomiden çok daha önemli bir sorun olduğunu belirten  Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları Başkanı Yasin Satan, devlet yetkililerini göreve davet etti.

Satan, açıklamasında, "Cinsiyet eşitliği adı altında LGBT ve türevleri, zinayı koruyan kanunlar ve nizamlar, cinsiyet eşitliği çalışmaları, kaldırılan İstanbul sözleşmesi ve halen yürürlükte olan ilgili kanun maddeleri ile bu değerlerin tahribatı ve yok edilme çabası ile karşı karşıyayız. Son günlerde sosyal mecralarda yaygınlaşan, normalleştirmeye çalışan bir LGBT sorunuyla karşı karşıyayız. Bu sorun ekonomiden çok daha mühim bir sorundur.

Toplumları ayakta tutan en önemli unsur sağlam bir aile yapısıdır. Nesli korumak aileyi korumakla ancak mümkündür. Biz, toplumun çekirdeği olan aileyi koruyamazsak, ülkemizin ayakta kalabilmesi mümkün değildir. Bu doğrultuda; Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları olarak bizi biz yapan değerleri hiçe sayan, kaleyi içten fethetmek için uğraşan; ahlaksızlıklarını gençlere empoze etmeye çalışan LGBT derneklerinin her alanda karşısında duracağımızı kamuoyuna duyuruyor, devlet yetkililerimizi bu ahlaksızlığa son vermek için göreve davet ediyoruz." dedi.

Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları Başkanı Yasin Satan'ın açıklaması şöyle:

Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları olarak, bugün burada bulunma amacımız hakiki ve öz bir medeniyet kurma ideallerimizi yok etmeye teşebbüs eden ve uğruna çok fazla bedel ödemiş olduğumuz değerlerimizi hiçe sayan, bu topraklara yabancı ve mayası ne yazık ki bozulmuş güruhu ve onların gizli destekçilerini; alenen uyarmak ve ihtimal dahilinde Hakk’a çağırmaktır.

Milletvekili Avcı, sosyal medya hesabından duyurdu! Milletvekili Avcı, sosyal medya hesabından duyurdu!

50 yıldır Erbakan Hocamız bizlere Haim Nahum Doktrini'nden bahsetti.

Ne diyordu;Bir ülkeyi savaşla işgal edemiyorsan, şunları yapmalısın:

1-Aç bırakacaksın.

2-İşsiz bırakacaksın.

3-Borca esir edeceksin.

4-DİNİNDEN UZAKLAŞTIRACAKSIN.

5-Böleceksin.

6-Böldüklerini birbiri ile çarpıştıracaksın.

7-Kolay lokma haline getirip yutacaksın (işgal edeceksin).

Bizler de görüyoruz ki; her geçen gün Türkiye’mizin ahlaki, toplumsal, dinideğerlerinde yozlaşma ve insanımızın geçmişle bağını kopartmak suretiyle onu yalnızlaştırma, umutlarını vedayanağını elinden alma çalışmaları yayılmaktadır.

Geldiğimiz noktada, özellikle son birkaç yılda, belli şer odaklarının düğmeye basmasıyla, hükümetler ve uluslararası organizasyonlardan aldıkları desteklerle LGBT ve türevleri, zinayı koruyan kanunlar ve nizamlar, cinsiyet eşitliği çalışmaları, kaldırılan İstanbul sözleşmesi ve halen yürürlükte olan ilgili kanun maddeleri ile bu değerlerin tahribatı ve yok edilme çabası ile karşı karşıyayız.

Cinsiyet eşitliği, onur ve özgürlük gibi süslü kavramlarla servis edilen ve bir takım kişiler ve kurumlar tarafından desteklenen bu onursuzluğun ve ahlaksızlığın karşısındayız. Bu izansızlık ve edepsizlik olsa olsa geri kalmışlığın ve karanlığın bir tezahürü olabilir.

Avrupa uyum yasaları adı altında normalleştirilmeye çalışılan ve desteklenen LGBT dernekleri sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Enflasyonkarşısında yaşam mücadelesi veren insanların sayısınınküçümsenmeyecek rakamlarda olduğu ülkemizde, İçişleri Bakanlığınınaçıkladığı verilere göre bu derneklerin 1 yılda 25 milyon dolar yardımalması kabul edilebilir bir durum değildir.

Başta sosyal medya fenomenleri olmak üzere, televizyon film ve dizileri, dergi ve gazeteler hatta çizgi filmlerde bile eşcinsellik özendirilmektedir.

Lüks yaşantılar içerisinde gençlere rol model olarak tanıtılan isimlerin eşcinsellik üzerine yaptığı çağrılara dur denmiyor. Bayan Voleybol Milli Takım oyuncularımızın içerisinde bile bu sapkınlık içerisinde olanlar seçilerek normalleştirilmeye çalışılıyor.

Devletin önemli bir kurumu olan SGK(Sosyal Güvenlik Kurumu) cinsiyet geçiş ameliyatlarının protezler dahil devlet güvencesinde olduğunu açıklayarak bu sapkınlıklara meşruiyet kazandırıyorken,aynı SGK; SMA hastası yavrularımızın tedavi masraflarının tamamını karşılamaktan aciz kalıyor. Bu durum bize Hükümetin, devletin temel amaç ve görevlerini yerine getirme noktasında sağlıklı ve samimi karar almadıklarını gösteriyor.

Son günlerde sosyal mecralarda yaygınlaşan, normalleştirmeye çalışan bir LGBT sorunuyla karşı karşıyayız.

Bu sorun ekonomiden çok daha mühim bir sorundur.

Toplumları ayakta tutan en önemli unsur sağlam bir aile yapısıdır.

Nesli korumak aileyi korumakla ancak mümkündür.

Biz, toplumun çekirdeği olan aileyi koruyamazsak, ülkemizin ayakta kalabilmesi mümkün değildir.

Bu doğrultuda; Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları olarak bizi biz yapan değerleri hiçe sayan, kaleyiiçten fethetmek için uğraşan; ahlaksızlıklarını gençlere empozeetmeye çalışan LGBT derneklerinin her alanda karşısında duracağımızı kamuoyuna duyuruyor, devlet yetkililerimizi bu ahlaksızlığa son vermek için göreve davet ediyoruz.

Editör: Abdullah KARABACAK