Çelikel'lilerden taraftara çağrı... Çelikel'lilerden taraftara çağrı...

Zonguldak'ta depremden etkilenen vatandaşlar için başlatılan yardım kampanyasına TFF 2. Lig Kırmızı Grup temsilcimiz Zonguldak Kömürspor'un alt yapı futbolcuları da katıldı.

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan ve 10 ili etkileyen 7.7 şiddetindeki depremde etkilenen vatandaşlar için diğer iller olduğu gibi Zonguldak'ta tek yürek oldu.  Bu kapsamda Kırmızı lacivertli ekibin alt yapı futbolcuları da bu kampanyaya duyarsız kalmadı.

Zonguldak Kömürspor'un alt yapı futbolcuları tüm harçlığını depremzedelere gönderilmek üzere alt yapı sorumlusu Muhammet Şaffak'a teslim ettiler. Alt yapı sorumlusu Şaffak ise futbolcuları adına parayı AFAD'ın hesabın yatırdı. Kırmızı lacivertli alt yapı futbolcularının harçlığını depremzedelere göndermeleri ise duygulandırdı.

Konu hakkında kulübün sosyal medya hesabından açıklama yapan Zonguldak Kömürspor Alt yapı sorumlusu Muhammet Şaffak şu ifadelere yer verdi:

"Madencinin torunları da üzerine düşen görevi yerine getirdiler. Bir araya gelip harçlıklarından biriktirdikleri paraları toplayıp antrenman öncesi AFAD'ın hesabına yatırdık. Her zaman gurur duyuyoruz hepinizle evlat."