Zonguldak'a bağlı Baycuma Beldesi'nde hayırseverlerin katkılarıyla yatalak hastalar için tam teşekküllü nakil aracı hizmete girdi.  

Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu’nun girişimleri ve hayırsever vatandaşların desteğiyle belde sınırları içinde hasta ve yatalak hastaların nakil işlemleri için tam teşekküllü hasta nakil aracı alındı. Haberi sosyal medya hesabından duyuran Beycuma Sevdalıları adlı grup yöneticisi olan Zihni Köktürk, şunları söyledi:

Çaycumalı vatandaştan örnek davranış... Çaycumalı vatandaştan örnek davranış...

"Beycuma Belediye Başkanımız Vural Kundakçıoğlu’nun girişimleri ve hayırsever işadamlarımızın katkılarıyla, Beycumamıza yeni ve tam teşekküllü hasta nakil aracı kazandırılmıştır. Yatalak hastalar için tekerlekli sandalyede dahil tam donanımlı aracımız şu an Beycuma'dadır. Yardım etmek isteyen yardımsever kardeşlerimiz bizzat telefonla Beycuma Belediyesini ve Belediye Başkanımızı arayabilirler. Yine katkılarından dolayı Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu’na ve hayırsever işadamlarına sonsuz teşekkür ediyor, Beycumalı olarak minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.  (Beycuma Belediyesi irtibat numarası: 0 372 211 2525)”

Editör: Abdullah KARABACAK